Pozityvios istorijos, kurios sugrąžins jums tikėjimą žmonija

Šiandien pasaulyje vyksta daug neigiamų dalykų. Atrodo, kad kaskart įsijungus naujienas vis pasirodo istorija apie kokią nors tragediją ar stichinę nelaimę. Tai gali labai nuvilti, ir lengva pradėti jaustis, kad pasaulis kraustosi iš proto. Tačiau svarbu prisiminti, kad pasaulyje vyksta ir daug gerų dalykų. Šiame tinklaraščio įraše pasidalysime penkiomis pozityviomis istorijomis, kurios sugrąžins jūsų tikėjimą žmonija!

Pirmoji istorija pasakoja apie šeimą Indijoje, kuri sunkiai sudūrė galą su galu. Jie neturėjo pinigų ir negalėjo sau leisti įsigyti net būtiniausių daiktų. Tačiau jų laimė nusišypsojo, kai sužinojo, kad vienas iš šeimos narių laimėjo beveik 1 mln. dolerių vertės loterijos aukso puodą! Laimėjimą jie panaudojo verslui įkurti ir šeimai aprūpinti.

Antroji istorija pasakoja apie grupę koledžo studentų Jungtinėse Valstijose, kurie nusprendė panaudoti savo įgūdžius ir padėti tiems, kuriems reikia pagalbos. Jie sukūrė ne pelno organizaciją, kuri padeda aprūpinti socialiai remtinas bendruomenes visame pasaulyje būtiniausiais dalykais, tokiais kaip maistas, drabužiai ir išsilavinimas. Jiems pavyko padaryti didžiulę įtaką daugelio žmonių gyvenimui.

Trečioji istorija pasakoja apie benamį Kanadoje, kuris bandė sudurti galą su galu rinkdamas butelius ir skardines už pinigus. Vieną dieną vienoje iš skardinių jis aptiko didelę pinigų sumą ir nusprendė pasielgti teisingai. Pinigus jis panaudojo įsiskolinimui už nuomą padengti, kad galėtų likti savo namuose ir turėtų stogą virš galvos.

Ketvirtoji istorija pasakoja apie savanorių grupę Afrikoje, kuri stengiasi aprūpinti švariu geriamuoju vandeniu bendruomenes, neturinčias galimybės jo gauti. Jie stato šulinius ir šviečia apie tinkamą higienos ir sanitarijos praktiką, o tai daro didžiulę įtaką tų bendruomenių sveikatai ir gyvenimo kokybei.

Penktoji istorija pasakoja apie jauną mergaitę Indijoje, kuri gimė turėdama retą negalią. Nors ji negalėjo vaikščioti ar kalbėti, ji nepasidavė ir sugebėjo įstoti į koledžą, kur dabar studijuoja ekonomiką ir siekia tobulėti!

Tai tik penki pavyzdžiai, kaip žmonės visame pasaulyje keičia kitų gyvenimus. Yra daugybė kitų istorijų, kurios lieka nepastebėtos, tačiau jos primena, kad žmonės gali susivienyti ir daryti teigiamą įtaką šiam pasauliui. Jei jaučiatės nusivylę ar prislėgti, skirkite akimirką šioms istorijoms perskaityti ir prisiminkite, kas įmanoma, kai dirbame kartu!