Myliu Panda

Tauragės jaunasis gatvės menininkas Vaidas: „MYLIU PANDA piešiniai atliks gerą funkciją”

2014/06/17

 

Praėjusį savaitgalį Myliu Panda, kaip ir žadėta, apsilankė Tauragėje. Čia, nors ir po apsiniaukusiu ir lietum grasinančiu dangum, startavo kampanijos graffiti & street art  konkurso metu laimėjusių darbų įgyvendinimas.

Tauragiškis menininkas Vaidas Vismanas „Myliu Panda” konkursui pristatė unikalų socialinės tematikos piešinį, atspindintį tarpusavio supratimą įvairių tautybių bei socialinių grupių atžvilgiu. Graffiti menininkai bei žmogaus teisių atstovai šį kūrinį išrinko į nugalėtojų dešimtuką ir skyrė paramą Vaido idėjai įgyvendinti.

 Jaunasis menininkas piešiniui pasirinko gerai matomą miesto erdvę – šalia Tauragės viešbučio esančią sieną. Būtent čia kartu su iš Vilniaus atkeliavusiais graffiti ekspertais, Vaidas išpiešė savo idėją. Kaip teigia jaunasis kūrėjas, jo piešinys skatins praeivius suimąstyti apie pagarbą vienas kitam bei atkreipti dėmesį į diskriminacijos problemą.

Myliu Panda sako didžiulį AČIŪ jaukiai pasitikusiems, lietinga dieną sumuštiniais ir arbata mus vaišinusiems organizacijos “Žingnis” nariams.

Panda spaudžia leteną graffiti & street art konkurso rėmėjui  – Graffitishop.lt

 

 

Atgal Naujienų archyvas