Myliu Panda

Myliu Panda street art Nevarėnų miestelyje: PAGARBOS vertybę primenanti žinutė ant sienos

2014/06/30

Šeštadienio ryte MYLIU PANDA komanda,  įveikusi beveik pusę tūkstančio kilometrų, pusryčių kavą jau gurkšnojo drauge su Nevarėnų miestelio jaunimu.  Čia Pandos laukė ir dideli, ir maži, ir mažuosius atlydėję – visi pasiryžę prisidėti prie graffiti & street art konkurse nugalėjusio piešinio įgyvendinimo. Pasak piešinio autorės 10-tokės Viktorijos Šimkutės, idėjos, kaip atskleisti žmogiškąsias vertybes piešinyje ilgai ieško neteko – merginai greit gimė mintis pasirinkti paukštelius, kaip simbolį savo minčiai perteikti.

Darbai prasidėjo graffiti workshop’u, kuriame GraffitiStudija.lt menininkai demonstravo jaunimui piešimo techniką. Mažieji, kuriems aerozolinių dažų flakonėlis pasirodė per sunkus, visai nenusivylė ir keliavo kreidutėmis gražinti miestelio aikštę. Vyresnieji drąsiai jungėsi į graffiti komandą ir dienos pabaigoje jau didžiavosi tikrai puikiu rezultatu. Tačiau tai dar ne viskas – vakare visi rinkosi į protų mūšį, kuriame ir Pandai teko gerokai pasukti galvą ir sužinoti daug įdomių dalykų apie vietinę bendruomenę ir visą Žemaitiją.

Pavargusi, bet laiminga MYLIU PANDA komanda parkeliavo į Vilnių. Nuo šiol rytinę kavą gersim iš Nevarėnų jaunimo dovanotų puodelių ir lauksim kito pasimatymo. O dabar jau kaupiam jėgas artėjančiam savaitgaliui – mūsų laukia Varniai ir Bliuzo muzika! 

Atgal Naujienų archyvas