Myliu Panda

Myliu Panda LOGIN’e

2014/04/10

Kur greičiausia duomenų perdavimo sparta internetu? Lietuvoje. Kam dažniausiai jis naudojamas? Naujienoms, apsipirkinėjimui, bendravimui… ir MYLIU PANDA idėjos skleidimui!

Jau labai greitai, balandžio 10-11 dienomis parodų ir konferencijų centre „Litexpo“  vyks LOGIN 2014 progreso konferencija, kur beveik 130 Lietuvos ir užsienio pranešėjų tokių kaip Martin Cooper, Chris James, Vytautas Bučinskas dalinsis žiniomis ir naujienomis interneto bei  technologijų srityse. Tai didžiausia tokio pobūdžio konferencija Baltijos šalyse, kur bus galima išgirsti kokios inovacijos mūsų laukia e-komercijoje, darbo rinkoje, viešojoje komunikacijoje ar IT srityse. O kaip gi šis renginys apsieis be MYLIU PANDA? Niekaip! Panda atvyks į konferencijos oazę, džiugins susirinkusius dovanodama šiltus apkabinimus, skatins atsipalaiduoti  bei puoš veidus šypsenomis. Nori prisidėti prie idėjų ir pozityvumo skleidimo? Prisijunk! Be misijos pasidalinti džiaugsmo doze, MYLIU PANDA sieks gero įvertinimo LOGIN 2014 interneto apdovanojimuose “ne pelno siekiančios organizacijos tinklalapio ar projekto” kategorijoje. Atiduoti savo balsą galite čia

Ten, kur dideli interneto privalumai, slepiasi ir dideli pavojai. Pasauliui vis greičiau keliantis į kibernetines platybes reikia nepamiršti, kad tai, kuo visi `gyvena` internete persikelia ir į gatves. Šie apdovanojimai leidžia dar kartą kiekvienam asmeniškai apgalvoti kas mums yra internetas, kokiu tikslu jį norime prisijaukinti ir kokį teigiamą indėlį galime patys įdėti į jo plėtrą.  Pandos atsakymas šiuo klausimu yra aiškus- skleisti pozityvumą, mainais gauti šypsenas ir prisidėti prie ` NO HATE SPEECH ` plėtros virtualioje  erdvėje!

O kas Tau yra internetas? 

Kampaniją įgyvendina Nacionalinis socialinės integracijos institutas. „Myliu panda“ yra Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo 2009-2014 periodo NVO Programos Lietuvoje remiamo projekto „Visi skirtingi – visi lygūs: aktyvus dalyvavimas, įvairovė, žmogaus teisės“ dalis.

Atgal Naujienų archyvas