Myliu Panda

„Myliu Panda” kviečia į konkursą: kovok su neapykanta bei patyčiomis graffiti ir street art darbais

2015/03/04

Ar matei savo miesto gatvėmis skuodžiančią Pandą? O gal matei ją socialiniuose tinkluose? Su neapykanta kovojantis juodai baltas herojus kviečia ir Tave prisijunti prie pokyčio savo darbais.

„Myliu Panda” kviečia dalyvauti jau antrajame graffiti ir street art konkurse, kur savo kūrybiškumu ir kampanijos idėjas atspindinčiomis vertybėmis jaunimas galės papuošti savo miesto sienas.  

Jei esi jaunas, iniciatyvus ir nori, kad Tave aplankytų „Myliu Panda”, griebk pieštuką ir kurk savo graffiti ar street art eskizą, kuriame atsispindėtų pagarba žmogui nepaisant rasės, tautybės, negalios, religinių pažiūrų ar kitų diskriminacijos formų. Pilnus konkurso nuostatus gali rasti čia.

 „Myliu panda“ komanda apsilankys konkurso nugalėtojų miestuose ir padės įgyvendinti geriausius konkursui pateiktus darbus!

Užpildyk dalyvio anketą, prisek savo eskizą ir siųsk geriausiai Pandos draugei Indrei (indre.marsantaite@zmogui.lt).

Konkursas vyksta iki kovo 27 d.

„Myliu panda“ kampaniją įgyvendina Nacionalinis socialinės integracijos institutas. „Myliu panda“ yra Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo 2009-2014 periodo NVO Programos Lietuvoje remiamo projekto „Visi skirtingi – visi lygūs: aktyvus dalyvavimas, įvairovė, žmogaus teisės“ dalis.

 

Platesnės informacijos teirautis:
Indrė Maršantaitė

indre.marsantaite@zmogui.lt

+370 656 04988

Atgal Naujienų archyvas