Myliu Panda

MYLIU PANDA – geriausias PLJS’14 pilietiškumo projektas

2014/07/14

Panda šoka į orą – tapome geriausiais iš geriausių  PLJS’14 pilietiškumo projektų grupėje!

 MYLIU PANDA komanda labai džiaugiasi sulaukusi didelio susidomėjimo ir palaikymo: per keletą dienų EXPO pavilijone kampanijos stendą aplankė, klausimus uždavė ir diskutavo daugybė jaunų žmonių.

„Labai smagu gauti tokį stiprų teigiamą grįžtamąjį ryšį – daugybė jaunų žmonių išreiškė palaikymą mūsų įgyvendinamai veiklai, ne kartą išgirdome nuomones,  jog tokių žmogaus teises ir socialinį pozityvumą skatinančių iniciatyvų reikėtų tik daugiau“, – teigė kampanijos koordinatorė Viktorija Bružaitė.

MYLIU PANDA komanda džiaugiasi, jog ne vienas jaunas žmogus stabtelėjo prie kampanijos stendo ne tik išgirsti, tačiau ir išreikšti savo nuomonę, pasidalinti savo mintimis. Pasak Viktorijos,  nemažai jaunimo turi platų įdomių, naujausių žinių ir įvykių žmogaus teisių srityje bagažą. „Ne tik dalijomės savo patirtimi, tačiau ir patys labai daug ko išmokome ir sužinojome per šias keletą dienų“,  – teigė kampanijos koordinatorė.

„Didžiausas gyvenimo malonumas – bendravimas ir noras pažinti kitą žmogų  kaip dar neregėtą šalį, kuri turi savo kultūrą, istoriją, tradicijas ir tas pačias vertybes.  Panda –  daugiau nei kūrinys ar socialinė kampanija. Tai kaip vaikas, kurį saugai, myli, puoselėji,  dėl kurio pergyveni, kuriam ieškai naujų energijų, mokaisi jas perteikti ir pasidalinti su kitais“, – mintimis dalijasi kampanijos kūrybos ir marketingo vadovas Paulius Dauparas.

Tad MYLIU PANDA sako AČIŪ visiems, kurie vienaip ar kitaip esate šalia ir kuriate žmogaus teisių vertybę mūsų visuomenėje. 

Atgal Naujienų archyvas