Myliu Panda

Apie žmogaus teises primins gerumo iššūkis

2014/12/18

“Myliu Panda” išmintis byloja, kad vienos dienos šventei minėti nepakanka. Todėl Tarptautinę žmogaus teisių dieną Panda minės visą menesį kartu su akcija ,,Kalėdos be Neapykantos”. Kalėdinį laikotarpį kampanija “Myliu Panda” ragins nepamiršti žmogaus teisų, tolerancijos ir gerumo, kuris savas turėtų būti ne tik šventiniu laikotarpiu.

 

Gruodžio 10-ąją, Tarptautinę žmogaus teisių dieną, bus išrinkti ,,Judėjimo prieš Neapykantą” inicijuoto žmogus teisių filmukų konkurso nacionalinio etapo nugalėtojai. Jie sulauks ne tik šiltų Pandos prizų, bet ir galimybės varžytis su Europos geriausiais – dalyviai bus deleguoti į Tarptautinį konkurso etapą, kurio nugalėtojas džiaugsis piniginiu prizu ir dalyvavimu vienoje iš Europos Jaunimo Centro organizuojamų veiklų Strasbūre arba Budapešte.

 

Žinoma, Tarptautinė žmogaus teisių diena vien Lietuvos geriausių filmukų kūrėju apdovanojimu nesibaigia – gerus darbus, pagarbą žmogaus teisėms ir kalėdinę nuotaiką Panda dalins visą mėnesį. Gruodžio 12 d. Panda išriedės į gatves savo triratuku ir sveikins praeivius bei Kalėdinių miestelių svečius su artėjančiomis šventėmis, skatins gerus darbus atlikti visus metus.

 

Jei nori sutikti Pandą, parodyti kaip ją myli ir priimti gerumo iššūkį, ieškok jos Kalėdiniuose miesteliuose tuo metu:

 

  • Gruodžio 12 d. 18 val.
  • Gruodžio 13 d. 16 val.
  • Gruodžio 17 d. 18 val.
  • Gruodžio 19 d. 18 val.
  • Gruodžio 22 d. 18 val.
  • Gruodžio 28 d. 17 val.
  • Gruodžio 29 d. 17 val.
  • Gruodžio 30 d. 18 val.

 

Gatvėse išvysta Panda bus nepėsčia – jos triračio bagažinė bus pilna kalėdinių atvirlaiškių skirtų būtent Tau! Šie atvirlaiškiai ne bet kokie, o kviečiantys gerumo iššūkiui. Griebk atviruką, prižadėk gerą darbą, adresuok ir skleisk gerumo virusą draugų tarpe. Panda gerų darbų laukia socialiniame tinkle su žyma #KalėdosBeNeapykantos   #MyliuPanda

 

Geriausių darbų laukia šilti ir jaukūs Pandos prizai !

 

Tapk Panda, priimk gerumo iššūkį ir sutik #KalėdasBeNeapykantos!

Atgal Naujienų archyvas